درباره ما

واحد فنی مهندسی تکنو صنعت از سال 85 در زمینه تولید قطعات آسانسور کار خود را با طراحی قطعات شروع نموده و در سال 88 کارخانه تولید کابین آسانسور را تاسیس و راه اندازی نمود.این مجموعه با بهره گیری از علم و دانش مهندسی ، خلاقیت طراحان ، تجربه کادری مجرب ، تجهیزات پیشرفته ساخت و افتخار همکاری با معتبرترین شرکت های فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و فروشگاههای قطعات آسانسور ، آماده همکاری و ارائه خدمات ذیل منطبق با آخرین استانداردهای روز در صنعت آسانسور می باشد .  
مشاوره ، طراحی و ساخت انواع کابین آسانسور : مسافر بر، باربر ، خودروبر ، پاناروما (شیشه ای) و ...

طراحی و ساخت انواع یوک و متعلقات کابین آسانسور : کششی ( گیربکس ، گیرلس ) ، کاراسلینگ ( کششی ، هیدرولیک ) ، خودروبر و ...

بازسازی و نوسازی تزئینات کابین آسانسورهای قدیمی .روکش استیل درب طبقات و کابین آسانسور .مشاوره و راهنمایی جهت محاسبه و تامین مساحت ( ظرفیت ) مورد نیاز کابین آسانسور با توجه به ابعاد آهنکشی ، فواصل ریلها ، درب طبقات و توان موتور با رعایت فواصل و اصول استاندارد .
ارزش های ما : تحویل به موقع خدمات ، کیفیت تضمین شده ، به روز بودن در صنعت آسانسور ، قیمت مناسب و حفظ ارزش های انسانی می باشد . 

آشنایی بیشتر با مجموعه تکنو صنعت 

مهندس کاظمی ....

علی کاظمی....

تاریخچه

واحد فنی مهندسی  تکنو صنعت البرز از سال 1385 در زمینه تولید قطعات آسانسور کار خود را با طراحی قطعات شروع نموده و در سال 1388 کارخانه تولید کابین آسانسور را تاسیس و راه اندازی نمود. 

این مجموعه با بهره گیری از علم و دانش مهندسی ، خلاقیت طراحان ، تجربه کادری مجرب ، تجهیزات پیشرفته ساخت و افتخار همکاری با معتبرترین شرکت های فروش ، نصب و راه اندازی آسانسور و فروشگاههای قطعات آسانسور ، آماده همکاری و ارائه خدمات ذیل منطبق با آخرین استانداردهای روز در صنعت آسانسور می باشد 

اوقات شرعی

اوقات شرعی به افق تهران

  • اذان صبح04:00:20
  • طلوع آفتاب05:48:04
  • اذان ظهر13:03:36
  • غروب آفتاب20:19:12
  • اذان مغرب20:39:06

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به تکنو صنعت البرز می باشد